مجموعه نام آوران مفتخر است که از سال ۱۳۹۴ به عنوان موسسه آموزشی مورد تایید سفارت چین در ایران در جشن سالانه سفارت در بخش غرفه داران حضور داشته و همچنین از سال ۱۳۹۶ به عنوان دبیر اجرایی همایش های سالانه سفارت چین در ایران مشغول به فعالیت می باشد.
یکی از مهمترین محورهای فعالیت نام آوران در بحث گردشگری علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی، همکاری با بخش تبلیغات و بازاریابی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در قالب برنامه اقدام نفوذ به بازار گردشگری چین می باشد که مجموعه ما مفتخر است که مدیریت میز چین را در این برنامه عهده دار است.
مجموعه نام آوران با امضای تفاهم نامه های فرهنگی با انجمن دوستی ایران و چین فعالیت های مشترک آموزشی و فرهنگی بسیاری در حوزه های مختلف ایران و چین را انجام داده است.
  • موسسه پاسیفیک پکن
از سال ۲۰۱۱ موسسه نام آوران و موسسه پاسیفیک در پکن فعالیت های مشترک خود را آغاز نموده و از سال ۲۰۱۲ با امضای تفاهم نامه ای، شریک فعالیت های یکدیگر در ایران و چین محسوب می شوند.
دوره های آموزش زبان چینی و کارگاههای چین شناسی نام آوران با همکاری اتاق تهران در مرکز آموزش های اتاق تهران به منظور ارتقای سطح دانش بازرگانان اتاق برگزار گردید.
به منظور آشنایی تجار ایرانی با همتای چینی خود و ارتقای سطح کیفی مراودات تجاری ایشان، موسسه نام آوران افتخار همکاری با اتاق بازرگانی ایران و چین و ارائه خدمات در حوزه های آموزشی فرهنگی و اقتصادی را دارد.
  • مدرسه هتلداری پارسیان
برپایی اولین دوره آموزش تخصصی آشپزی چینی در ایران در سال ۱۳۹۶ با همکاری مدرسه هتلداری پارسیان از دیگر اقدامات موسسه نام آوران در راستای حل مشکلات توریست چینی و افزایش ورود گردشگران چینی به ایران بوده است.
  • دانشکده و مرکز آموزشی رفاه
برگزاری دوره های آموزش زبان چینی به صورت دور های آکادمیک و مکالمه فشرده به عنوان دپارتمان زبان چینی در مرکز آموزش های دانشگاه رفاه یکی دیگر از فعالیت های مجموعه نام آوران است.
  • موسسه سفیر ساعی
همکاری با مجموعه سفیر ساعی در موضوع اعزام دانشجو به چین طی تفاهم نامه مشترک با مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات به منظور راهنمایی هموطنان ایرانی جهت ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر چین