کانون مترجمان

کانون مترجمان:

اعزام مترجمین ايرانی مسلط به زبان چيني در سطوح مترجم رسمی (مذاکرات در حوزه های مختلف تجاری) مترجم همراه ( در سفر) مترجم تور (تورلیدر ویژه توریست چینی) مترجم متون (نامه نگاری) جهت تسهیل در تعامل کارآمدتر با چینیان، مجرب ترین مترجمین کانون نام آوران در کنارتان خواهد بود.

شناسايي و ايجاد بانک اطلاعات در خصوص مترجمين و مدرسين زبان چيني و همچين چين شناسان  از يک سو و نهادهاي نيازمند به ارائه خدمات نظير اعزام مترجم و… در خصوص زبان چيني از سوي ديگر از ديگر فعاليتهاي موسسه نام آوران دريچه شرق است.

مترجم رسمي (مذاکرات)

مترجم همراه(شفاهي)

مترجم تور (تورليدر ويژه توريست چيني)

مترجم متون

شرکتها و افراديکه به دنبال مترجم هستند مي توانند تنها با يک تماس با کانون مترجمين نام آوران، بهترين فرد مورد نياز خود را در کوتاهترين زمان ممکن بيابند.

دارالترجمه :

موسسه نام آوران، به منظور حمايت از منافع شهروندان ايراني که به نوعي در ارتباط با چينيان هستند و يا در حوزه چين فعاليتي را آغاز نموده اند، اقدام به تشکيل کانون مترجمين نام آوران کرده است. اين کانون متشکل از ايرانياني که مسلط به زبان چيني هستند و چينياني که زبان فارسي مي دانند است، که در چهار سطح زير به طور تخصصي سطح بندي شده اند.

کانون مترجمين نام آوران از کسانيکه به زبان چيني و فارسي مسلط هستند دعوت به همکاري مي نمايد. علاقمندان مي توانند از طريق همين سايت در بخش ثبت نام آنلاين نام نويسي کرده و يا با موسسه تماس حاصل نمايند.

متقاضیان عضویت در کانون مدرسین و مترجمین جهت تکمیل فرم، وارد شوید.