کانون مترجمان چینی

نظر به حجم مراودات تجاری ایران و چین، تجار و بازرگانان بسیاری هستند که در برقراری تعامل صحیح با همتای چینی خود چه در ملاقات های داخل ایران و چه در سفرهای خود به چین با مشکلاتی روبرو می شوند. در این شرایط یک هموطن مسلط به زبان چینی و با دانش از روحیات و تشریفات مردم چین می تواند کمک شایانی به پیشرفت هرچه بهتر کار نماید. از طرفی مورد اعتماد بودن آن فرد و حفظ اسرار کاری از ضروریات است. لذا موسسه نام آوران در جهت یاری رساندن به هموطنان ایرانی خود اقدام به تشکیل تیمی از ایرانیان چینی زبان در ایران و چین نموده است. با اعزام مترجمین ايرانی مسلط به زبان چيني در سطوح مترجم رسمی (مذاکرات در حوزه های مختلف تجاری)، مترجم همراه ( در سفر) ، مترجم تور (تورلیدر ویژه توریست چینی)، مترجم متون (نامه نگاری) جهت تسهیل در تعامل کارآمدتر با چینیان، با همکاری مجرب ترین مترجمین کانون نام آوران در کنار شما خواهیم بود.

شناسايي و ارتقای بانک اطلاعات در خصوص مترجمين و مدرسين زبان چيني و همچين چين شناسان  از يک سو و نهادهاي نيازمند به ارائه خدمات نظير اعزام مترجم و… در خصوص زبان چيني از سوي ديگر از ديگر فعاليتهاي موسسه نام آوران است.

شرکتها و افرادي که به دنبال مترجم هستند مي توانند تنها با يک تماس با کانون مترجمين نام آوران، بهترين فرد مورد نياز خود را در کوتاهترين زمان ممکن بيابند.

کانون مترجمين نام آوران از کسانيکه به زبان چيني و فارسي مسلط هستند دعوت به همکاري مي نمايد. علاقمندان مي توانند از طريق همين سايت در بخش ثبت نام آنلاين نام نويسي کرده و يا با موسسه تماس حاصل نمايند.

متقاضیان عضویت در کانون مدرسین و مترجمین جهت تکمیل فرم، وارد شوید.