مکالمه-نوشتار زبان چینی

دوره ” مکالمه – نوشتار” زبان چینی با تکيه بر کليه مهارت هاي گفتاري ، شنيداري، خواندن و نوشتن (Speaking, Listening, Reading, Writing) طراحی شده است. از نظر ما وقتی میتوان گفت شما یک زبان جدید را می آموزید که همه مهارتهای چهارگانه آن زبان را یاد بگیرید. بنابراین این دوره یکی از کامل ترین دوره های آموزش زبان چینی است. این دوره توسط مشاورین ما به افرادیکه با هدف مهاجرت به چین و یا ادامه تحصیل در دانشگاههای چین به سراغ یادگیری این زبان می آیند، دوره ی “مکالمه – نوشتار” را توصیه می کنند.

           کتاب هاي اين دوره:

          مجموعه کتب “New Concept” یکی از جدیدترین و بروزترین کتب آموزش زبان چینی برای خارجیان است که امروزه در چین طرفداران بسیاری پیدا کرده است. شما با گذراندن ۴ جلد اولیه این مجموعه  می توانید حدود ۲۰۰۰ واژه چینی را بیاموزید و در واقع سطح مقدماتی را به خوبی پشت سر بگذارید. فراگیران با شرکت در دوره مکالمه-نوشتار موسسه نام آوران با بهره گیری از این مجموعه واستفاده از محضر اساتید مجرب ایرانی و چینی، می توانند طی ۴ ترم ۴ ماهه موفق به اتمام سطح مقدماتی شوند و در صورت تمایل وارد سطح متوسطه گردند.

این دوره از مبتدی آغاز می شود و نیاز به هیچ پیش زمینه قبلی ندارد. در صورتیکه شما قبلا به یادگیری زبان چینی پرداخته اید با تماس با موسسه و صحبت با مشاورین ما می توانید در کلاس مناسب شرکت نمایید و یا با گرفتن وقت تعیین سطح حضوری، از سطح دقیق زبان خود آگاه شده و در مناسب ترین کلاس حضور بهم رسانید.

اين دوره مانند ساير دوره ها به صورت خصوصي و نيمه خصوصي نيز برگزار مي شود.

متقاضیان شرکت جهت تکمیل فرم ثبت نام وارد شوید.