مکالمه فشرده زبان چینی

دوره ي مکالمه فشرده زبان چینی با تکيه بر دو مهارت گفتاري و شنيداري(Speaking, Listening) جهت آسان تر شدن راه برای فراگیرانی طراحی شده است که تمایل دارند در کمترین زمان ممکن توانایی صحبت کردن با چینی ها را بدست بیاورند. یکی از پرمخاطب ترین دوره های آموزش زبان چینی نام آوران همین دوره های فشرده ۶ ماهه ی مکالمه است که فراگیران در مدت کوتاه به سطحی از زبان چینی می رسند که به راحتی می توانند با چینیان تعامل داشته باشند. علاقمندان به یادگیری مهارت خواندن و نوشتن می توانند پس از گذراندن این دوره در دوره ای جداگانه که صرفا به آموزش نویسه های چینی(خنزه نویسی) می پردازد شرکت نمایند و آموزش زبان چینی خود را تکمیل نمایند.

 کتاب هاي اين دوره:

“New Practical”  مجموعه اي است که به منظورآموزش زبان چینی به خارجیان طراحی و تدوین شده است. آشنايي با فرهنگ مردم چين، نحوه زندگي در آن سرزمين و شناخت سنت هاي چيني از جمله موضوعاتیست که در دروس این کتاب گنجانده شده است. محتواي اين مجموعه از “سطحي به عميق” و از “ساده به پيچيده” تهيه و تنظيم شده است که اين مراحل به تدريج و در روندي گام به گام طي مي شوند. هر زبان آموز مي تواند با توجه به سطح زبان خود از این کتاب و دي وي دي مربوط به آن بهره ببرد. زبان آموزان پس از گذراندن سطح مقدماتي اين دوره قادر به صحبت کردن صحيح و روان خواهند بود.

  • این دوره از مبتدی آغاز می شود و نیاز به هیچ پیش زمینه قبلی ندارد. در صورتیکه شما قبلا به یادگیری زبان چینی پرداخته اید با تماس با موسسه و صحبت با مشاورین ما می توانید در کلاس مناسب شرکت نمایید و یا با گرفتن وقت تعیین سطح حضوری، از سطح دقیق زبان خود آگاه شده و در مناسب ترین کلاس حضور بهم رسانید.
  • اين دوره مانند ساير دوره ها به صورت خصوصي و نيمه خصوصي نيز برگزار مي شود.

متقاضیان شرکت جهت تکمیل فرم وارد شوید.