دوره های پیشرفته زبان چینی

دوره های پیشرفته زبان چینی

کلاس آمادگی آزمون HSKمانند آزمونهای بین المللی سایرزبانها، زبان چینی هم آزمونی استاندارد با نام HSK ( Hanyu Shuiping Kaoshi) در سراسر دنیا برگزار می کند که به تازگی در ایران نیز برگزار می گردد. به منظور موفقیت هرچه بیشتر زبان آموزان درآزمون HSK نام آوران اقدام به برپایی کلاسهای آمادگی این آزمون نموده است. محتوای این کلاسها بر اساس سطوح آزمون اصلی (سطح ۳و۴و۵) سطح بندی شده است.

  • کلاس بحث آزاد

هدف از برگزاری این دوره رشد و ارتقای سواد چینی به موازات زبان چینی می باشد. مباحث و موضوعات در این کلاسها به صورت مدون و طراحی شده بر اساس موضوعات مهم و کاربردی که توانایی بحث و گفتگوی فراگیران را افزایش می دهد. شرکت کنندگان در این کلاسها باید سطح مقدماتی مکالمه زبان چینی را گذرانده باشند.

  • کلاس ویژه کودک و نوجوان

با استفاده از منابع کمک آموزشی بسیار جذاب و انیمیشن( مجموعه چینی نوین برای کودکان) در فضایی کاملا شاد دومین زبان زنده دنیا را به فرزندان شما آموزش خواهیم داد.

مفتاخریم که با تربیت اساتید زبده ویژه آموزش زبان چینی دوره کودک و نوجوان و طراحی سبک جدید در آموزش زبان چینی در سطوح مختلف، گامی موثر در جهت همسویی دانش آموزان ایرانی با استانداردهای جهانی برداشته ایم.

جهت کسب اطلاعات هریک از کلاسها با تلفن های موسسه نام آوران تماس حاصل نمایید.