دوره های مهارتی هنری

دوره های مهارتی هنری

این بخش شامل برگزاری دوره های مختلف مهارتی جهت آمادگی فراگیران برای ورود به بازار کار می باشد.

آموزش خطاطی چینی

خطاطی چین به عنوان روح هنر چین است که در طول ۵ قرن توسعه یافته و نه تنها تمرین خط بلکه راهی برای مراقبات درونی می باشد. در این دوره به آموزش نویسه های چینی با قلم مو پرداخته شده است و متقاضیان نیازی به دانش زبان چینی ندارند. چرا که خط چینی جز خطوط تصویری و کارکتر مند زنده در جهان محسوب می شود.

آموزش نقاشی چینی

نقاشی چینی به عنوان یکی از مهمترین هنرهای سنتی چین می باشد که با بکارگیری ساده از سه رنگ اصلی، جوهر و کاغذ چینی از سویی بیانگ عمر پنج هزار ساله ی تمدن و از سویی دیگر تجلی درونیات نقاش است. این دوره به صورت رشته ای کاملا نو در ایران و با اساتید مجرب تحصیل کرده در چین برگزار می گردد. هنر نقاشی چینی به دو بخش نقاشی از مناظر طبیعت و همچنین فیگو ها یا تک چهره ها می باشد . نقاشی از عناصر موجود در طبیعت مانند کوه ، درخت ،انسان ،آسمان و گل ها و گیاهان است.

آموزش های کاربردی فتوشاپ ویژه طراحی اقلام تبلیغاتی

این دوره ویژه طراحان و علاقه مندان به حوزه طراحی گرافیک تدوین گردیده و پس از پایان دوره انتطار می رود هنر آموز برای اجرای ایده های خود توانایی لازم را کسب نموده باشد و بتواند وارد بازار کار مرتبط گردد. موارد آموزشی شامل آشنایی با ابزارهای مختلف نرم افزار ، ایده پردازی و آشنایی با سایز های استاندارد چاپی و چنل ها کار با رنگ و ویرایش عکس خواهد بود.

آموزش از الف تا ی وب مستری

در این دوره آموزش کامل کار با محیط مدیریت محتوا در سایت وردپرسی. تولید محتوا ویژه شبکه های اجتماعی (اینستا ، تلگرام ، ساخت ربات ، ایده پردازی)را به صورت عملی آموزش داده می شود و در پایان  دروه می توانید به آسانی وارد بازار کار وب و مشاغل دنیای مجازی شوید.

  • کلیه دوره های آموزشی در بخش مهارت های هنری در صورت کسب نمره قبولی مدرک معتبر اتمام دوره با مجوزه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داده خواهد شد.

متقاضیان شرکت جهت تکمیل فرم ثبت نام وارد شوید.