مکالمه فشرده ۶ ماهه

دوره ي مکالمه با تکيه بر دو مهارت گفتاري و شنيداري

Listening و Speaking

یکی از پرمخاطب ترین دوره های آموزش زبان چینی نام آوران دوره های فشرده ۶ ماهه مکالمه است که فراگیران در مدت کوتاه به سطحی از زبان چینی می رسند که به راحتی می توانند با چینیان تعامل داشته باشند. علاقمندان به یادگیری مهارت خواندن و نوشتن می توانند پس از گذراندن این دوره در دوره ای جداگانه که صرفا به آموزش نویسه های چینی(خنزه نویسی) می پردازد شرکت نمایند و آموزش زبان چینی خود را تکمیل تر نمایند.

 کتابهاي اين دوره:

“چینی برای خارجیان”  مجموعه اي است که همان طور که از نام کتاب پیداست به منظورآموزش زبان چینی به خارجیان طراحی و تدوین شده است. آشنايي با فرهنگ مردم چين، نحوه زندگي در آن سرزمين و شناخت سنت هاي چيني از جمله موضوعاتیست که در دروس این کتاب گنجانده شده است.

محتواي اين مجموعه از “سطحي به عميق” و از “ساده به پيچيده” تهيه و تنظيم شده است که اين مراحل به تدريج و در روندي گام به گام طي مي شوند. هر زبان آموز مي تواند با توجه به سطح زبان خود از این کتاب و دي وي دي مربوط به آن بهره ببرد.

زبان آموزان پس از گذراندن سطح مقدماتي اين دوره قادر به صحبت کردن صحيح و روان خواهند بود. به زبان آموزان پس از گذراندن اين دوره ، مدرک پايان دوره از کشور چين اعطا مي گردد.

  • این دوره از مبتدی آغاز می شود و نیاز به هیچ پیش زمینه قبلی ندارد.
  • اين دوره مانند ساير دوره ها به صورت خصوصي و نيمه خصوصي نيز برگزار مي شود.

مدت زمان دوره: ۶ ماه

هزينه دوره: ۱۷۴۰۰۰۰ تومان(به صورت اقساط نیز قابل پرداخت است.)

متقاضیان شرکت جهت تکمیل فرم وارد شوید.