دوره زبان چینی بازرگانی

دوره ي بازرگاني با تکيه بر مهارتهاي خاص زبان تجاري، طراحی شده است. با توجه به حجم وسیع تبادلات اقتصادی و در پی آن  تعاملات بسیار زیاد تجار ایرانی و چینی یکی از اساسی ترین مسائل بازرگانان ایرانی بحث یادگیری زبان و فرهنگ طرف چینی می باشد. از اینرو فراگیرانی که صرفا با رویکرد بازرگانی به سراغ یادگیری این زبان می آیند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

کتاب هاي اين دوره:

“راه ابريشم جديد” مجموعه ايست که بمنظورآموزش زبان چینی تخصصی بازرگانی و آشنايي تجار و بازرگانان و کسانيکه با کشور چين در ارتباط اقتصادي هستند، طراحي شده است. اين مجموعه به شکلي متمرکز زبان آموزان را با مهارتهاي لازم براي تجارت با چين، آشنا مي کند. اين مجموعه شامل ۲۲ جلد در سه دوره پايه، مهارت آموزي و حرفه اي است. دوره پايه، شامل ۸ ترم که هر ترم شامل ۱۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای است. که پس از گذراندن اين دوره، زبان آموزان مجاز به شرکت در دوره مهارت آموزي و بعد از آن دوره حرفه اي مي شوند.

  • خاطر نشان می شود که تنها داوطلباني مجاز به شرکت در کلاس های دوره بازرگاني هستند که مبانی اولیه زبان چینی را بدانند و یا یک ترم در دوره “مکالمه فشرده” یا دوره “مکالمه- نوشتار” شرکت کرده باشند.
  • اين دوره مانند ساير دوره ها به صورت خصوصي و نيمه خصوصي نيز برگزار مي شود.

متقاضیان شرکت جهت تکمیل فرم ثبت نام وارد شوید.