آموزش آشپزی تخصصی چینی

امروزه غذاهای چینی از نظر تنوع غذایی و سلامت آن به عنوان یکی از مشهورترین ومحبوبترین غذاها در دنیا مورد توجه عموم می باشد.

همچنین به دلیل آماده سازی و طبخ آسان و کوتاه مدت آن بسیاری از مردم علاقمند به یادگیری پخت این غذاها هستند.متاسفانه به دلیل عدم وجود آموزش حرفه ای و تخصصی آشپزی چینی در ایران تاکنون این زیر ساخت  مهم جهت جذب گردشگران چینی هنوز مورد توجه قرار نگرفته است.

موسسه نام آوران، پیرو تحقیقات در مورد مسائل گردشگران چینی در ایران و پیدا کردن راهکارهایی برای جذب هرچه بیشتر آنها و اقدام در جهت برپایی کلاسهای زبان چینی و تربیت راهنمایان تور ایرانگردی ویژه توریست چینی  که در جهت حل اولین مشکل گردشگران چینی در ایران است، اقدام به طراحی و تدوین دوره تخصصی اشپزی چینی در سطح حرفه ای (مختص هتل ها و رستورانها و…) نموده است.

در سیلابس این دوره که مورد تصویب سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری می باشد، دروس پایه ای آشپزی، دانش غذایی و اصول تغذیه ، فرهنگ و تاریخچه غذاهای چینی وآموزش تئوری و عملی تعداد قابل توجهی از غذاهای مشهور چینی گنجانده شده است. همچنین مدرسین این دوره اساتید ایرانی و چینی هستند که خود مدارک معتبر آشپزی تخصصی از کشور چین را دریافت نموده اند.

فراگیرانی که موفق به گذراندن این دوره و کسب نمره قبولی در موسسه نام آوران شوند می توانند مدرک پایان دوره که از طرف سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به ایشان اعطا میشود را دریافت نمایند.

مدت دوره : ۲۵۴  ساعت (مجموع تئوری و عملی)

هزینه دوره:۱،۲۰۰،۰۰۰ تومان

لازم به ذکر است هزینه مربوط به کارورزی و مواد اولیه آزمون به عهده فراگیران می باشد.

متقاضیان شرکت جهت تکمیل فرم ثبت نام وارد شوید.